Iniciativa Naša Morava - www.nasamorava.eu - Pro tu Našu Moravu vytrváme až do konca!

http://facebook.com/nasa.morava * http://twitter.com/nasamorava * http://gplus.to/nasamorava * nasamorava@gmail.com

nasamorava@gmail.com

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co můžeš ty udělat pro svou zem.“
John Fitzgerald Kennedy

Jak mohu Moravě pomoci?

Podpořte nás!

Iniciativa Naša Morava není zisková záležitost, každý do ní investujeme z vlastní kapsy. Každá pomocná ruka se hodí, a proto přivítáme každého, kdo je ochotný se připojit, ať už by pomohl jakkoliv. Už tím, že o nás řeknete známým, přispějete k našemu úsilí. Napište nám na nasamorava@gmail.com, jestliže chcete pomoci více. Můžete nám pomoci s financováním nebo tvorbou webových stránek. Můžete přispět na tisk nálepek propagujících tento web nebo se jen přidat k jejich šíření po městech. Čím více lidí propagační materiály a tento web uvidí, tím lépe. Rádi také zodpovíme jakékoliv dotazy, které ohledně naší iniciativy máte.

Tip! Iniciativu Naša Morava najdete na Facebooku, Twitteru, Google+ i Youtube.

Doporučené organizace

Pokud byste se chtěli přidat rovnou k nějaké promoravské organizaci, můžete zkusit kontaktovat níže uvedené. Jde o patrně nejaktivnější organizace.

Demokratické strany které mají v programu obnovu zemského zřízení

Naša Morava (Our Moravia) © 2009, www.nasamorava.eu; nasamorava@gmail.com – Účelem stránek je zviditelnění Moravy a popularizování možnosti přihlásit se k moravské národnosti. Jejich cílem není usilovat o rozštěpení ČR. Mějte prosím na paměti, že Češi, Moravané a Slováci k sobě mají tak blízko jako málokteré národy na světě. Není dobré na základě drobných rozdílů měnit přístup k jiným lidem, ale je dobré, když se člověk k těm rozdílům, které považuje za své, hrdě hlásí. Neodpovídáme za obsah shoutboardu, který je volně přístupný. Snažíme se jej však moderovat a udržovat v mezích slušnosti.